EP kalendář (2016)

EP kalendář (4.02, 2016) je sešit Excelu podpořený makry, který přináší listy kalendáře určené pro tisk (!) a záznamy v papírové podobě (roční, měsíční, plánovací a školní kalendář, státní svátky, jména, změny letního a zimního času, roční období, úplňky Měsíce, východy a západy Slunce, věčný kalendář, šablony rozvrhů, kondiciogram aj.). Nutný je doplněk Analytické nástroje (součást balíku Microsoft Office). Sešit nevyžaduje připojení k internetu a je zdarma. Pokud práci na něm dovedete ocenit, dejte to znát.

Sešit v převážné míře slouží jako víceroční (viz nastavení roku a měsíce na listu Nastavení). Na autorovi (tedy mně :-)) je pouze to, aby našel sílu aktualizovat údaje ohledně organizace školní výuky (prázdniny atp.).

Velký pátek

Rok 2016 je vyjímečný. Ne v tom, že je přestupný, ale navýšením počtu svátků o Velký pátek. Hurá – říkáte si. Tento svátek byl kocourkovskou radou a panem prezidentem schválen ovšem až 10.12.2015 (Zákon 245/2000 Sb.), tedy v době, kdy několik měsíců byly již na trhu kalendáře pro rok 2016. Odhadem 99 % papírových kalendářů i těch na internetu obsahuje proto chybu v počtu pracovních hodin na březen a být tiskárnami, tak zuřím.

EP kalendář - roční kalendář
EP kalendář – roční kalendář
EP kalendář - plánovací kalendář
EP kalendář – plánovací kalendář
EP kalendář - měsíční jmenný kalendář
EP kalendář – měsíční jmenný kalendář
EP kalendář - dnešek v kalendáři
EP kalendář – dnešek v kalendáři
EP kalendář - kondiciogram
EP kalendář – kondiciogram
EP kalendář - rozvrh hodin
EP kalendář – rozvrh hodin

Přílohy
11.2.2016 – oprava chyby počtu svátků v měsíci leden (děkuji Davidu Krajičkovi)
ep_kalendar_402.zip