Deset Deca sportu

Tak se mi dostal do ruky pravděpodobně poslední leták Decathlonu. První mi padla do oka zadní strana, kde jsem se přesvědčil, že mi produkty nabízí odborníci.

decathlon-letak-01

Říkám si výborně, juknu na nějaké boty. Sandále, hm, ty loňské mám prošoupané. Á, tady nějaké kvalitní a ne drahé.

decathlon-letak-02a

Příležitostná turistika v rovinatém terénu? Aha, takže obuv vhodná na přechody od gauče k lednici! A koncem října nejdýl se rozpadnou. Jestlipak tyhle pindy nezapáchají módní obuví… Děkuji, boty značky „ochechule“ nechci. A máme tu další „modrý produkt“. Opovažte s v těch botách běhat více jak 30 minut, a nedej bože, abyste šlápli do …!

decathlon-letak-02b

Je libo stan? No hodil by se. Stačí vyhodit do vzduchu. Pozor – jedná se o typ s bumerangovým efektem, který vás po návratu složí.

decathlon-letak-03

Něco pro děti, které ještě neumí plavat? No tak to musí mít samozřejmě vestu. A dokonce mají takovou, ve které budou moct hýbat ručičkama a nožičkama!

decathlon-letak-05

Co pinčes? Mají pro vás novinku! Stůl, který sestává ze dvou desek, spojených kouzelnou síťkou!

decathlon-letak-06

Dobře, uznávám, že trochu přeháním. Jenže to nic nemění na celkovém pocitu, že na mně šmejdi zkouší triky s pseudosportovní čínskou obuví bez nároku na reklamaci, resp. Horsta a jeho partu z Teleshoppingu, který vám předvádí, že vesta do vody má dva otvory pro ruce a z vašeho dítěte nebude bójka.